Relé, 1XEIN 40A(NO) FRC3A-DC24V - Jelenlegi ára: 1 430 Ft
 Tehergépjármű relé
Műszaki adatok:
Csatlakozó: 9, 5 mm-es laposérintkezős dugó, 6, 3 mm-es laposérintkezős dugó ? Ellenállás (tekercs): 320 ? ? Hőmérséklet (max. ): +85 °C ? Hőmérséklet (min. ): -40 °C ? Kapcsolási feszültség (max. ): 14 V/DC ? Max. kapcsolási áram: 70 A ? Méret, hossz: 29 mm ? Méret, magasság: 58 mm ? Méret, szélesség: 29 mm ? Névleges feszültség tekercs: 24 V/DC ? Relé jellemzők: Rögzítő konzollal ? Relé típus: Gk. relé ? Típus: FRC3A-DC24V ? Érintkező típus: 1 záró ? Érintkezőanyag: AgSnO2