A termék kiszállítása január második hetében várható.
Teljesítmény mágnes, ITS-MS-4027-12VDC
Termék azonosító: 24954
Elektromágnes
Zárt kialakítás, az alsó oldalon menetes furattal, teljesen öntvényből.
Műszaki adatok:
Csatlakozó: Kábel, nyílt véggel ? Határhőmérséklet: 130 °C ? Menet: M3 ? Mágnes típus: Elektromágnes ? Méret, hossz: 27 mm ? Névleges feszültség: 12 V/DC ? Súly: 230 g ? Tartóerő: 200 N ? Teljesítmény: 6 W ? Típus: ITS-MS-4027 ? Átmérő: 40 mm