Gyártó:
Iskra
Vonalkód (EAN):
Várható kiszállítás legkorábban:
1
Kézbesítési idő:
1-2 munkanap
ISKRA AKKUMULÁTOROS FÚRÓ ML-CD92-180
? Akkumulátor feszültsége: 18V
? Akkumulátor típusa: Li-ion battery (1, 5Ah)
? Terhelés nélküli sebesség: 0-700/min-1
? Sebességfokozat: 21+1
? Forgatónyomaték: 18 Nm
? Beépített világítás
? Puha gumírozott fogantyú
? Fúrótokmány: o 10 mm (max)
? Fúróátmérő:
? 18 mm (fa)
? 7 mm (vas)